OPENING SRPEN 2022 

Koncem června 2022 jsme převzali klíče od bývalé prodejny Vodafone a za necelé dva měsíce se nám podařilo proměnit prostor na továrnu radosti, luxusní chuti a zážitku ze zmrzliny, který jen tak jinde neuvidíte! Ale, že to byla cesta trnitá.

Boj o milimetry, kam se podíváte. Vitrína na vitrínu, stolek ke stolku, židle k židli a spoustu hodin přesouvání sem a tam. A znovu. A znovu. A znovu… Další úpravy světel, malování, zkracování stolů, prodlužování elektroinstalace a pořád jsme nebyli u konce. Dlouhé dny a noci příprav, aby jsme vám mohli poskytnout ten luxusní zážitek z návštěvy a chuti našich produktů.

Vytvořili jsme pro vás útulné místo, kde si můžete v letních dnech dopřát naší zmrzlinu – Gelato, vyráběnou dle starých receptur, které se předávali z otce na syna po několik generací! Nebo výborné francouzské zákusky, které vyrábíme každý den čerstvě pro vás. V zimním období na vás čekají zase francouzské palačinky, belgické vafle nebo americké lívance, případně panini. A samozřejmě po celý rok pečlivě vybranou kávu, kterou rádi zkombinujete se vším co u nás najdete!

O tom, že jdeme správným směrem jsme se přesvědčili již první den, kdy jsme spotřebovali přes 380l zmrzliny! A za to vám všem děkujeme!